Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/platinium78/ftp/mvc/common/Tools.class.php on line 22

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/platinium78/ftp/mvc/actions/Action.class.php on line 17

Warning: The magic method __get() must have public visibility and cannot be static in /home/platinium78/ftp/plugins/showcontent/classes/Showcontent.class.php on line 539

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/platinium78/ftp/plugins/showcontent/classes/Showcontent.class.php on line 594

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/platinium78/ftp/mvc/views/SmartyView.class.php on line 14
Kredyty, Lokaty, Inwestycje - Platinium Finanse - FINANSOWANIE FIRM

FINANSOWANIE FIRM

 

 

      Możliwość swobodnego dysponowania środkami pieniężnymi jest jednym z podstawowych elementów sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Finansowanie działalności przedsiębiorstwa może być realizowane z różnych źródeł. Mogą to być środki własne takie jak np. zysk, dopłaty wspólników, wniesienie majątku do firmy przez właściciela lub środki obce do których należą np. kredyty, leasing, dotacje, pożyczki, specjalne fundusze, gwarancje itp. Ogromna większość firm należących do MSP nie dysponuje środkami własnymi wystarczającymi do zapewnienia rozwoju.

      Dlatego przedsiębiorstwa w zależności od wielkości, struktury majątkowej, profilu działalności, specyfiki rynku wymagają finansowania ze źródeł zewnętrznych. Korzystanie przez firmy z różnych form kredytowania pozwala na poprawę bieżącej płynności, dokapitalizowania już istniejących przedsięwzięć bądź też na rozpoczęcie nowych inwestycji. We wszystkich tych przypadkach przedsiębiorstwo może skuteczniej rywalizować na rynku, stabilnie i konsekwentnie realizować cele krótko i długookresowe, posiadać zdrowa kondycję i szybciej się rozwijać. Dzięki odpowiedniemu doborowi oferty kredytowania do bieżących potrzeb firmy można skutecznie obniżyć koszty finansowania oraz zwiększyć rentowność przedsiębiorstwa.

      Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw funkcjonujących we wszystkich sektorach gospodarki i obejmuje doradztwo i pośrednictwo kredytowe, którego celem jest skuteczna pomoc w uzyskaniu:

 

 • FINANSOWANIA BIEŻĄCEJ DZIAŁALNOŚCI

Ma na celu poprawę bieżącej płynności finansowej przedsiębiorstwa, czyli na pokryciu bieżących zobowiązań, na które brakuje chwilowo własnych środków pieniężnych, bądź na sfinansowaniu wydatków takich jak: sprzedaż, świadczenie usług, zaopatrzenie lub wypłata wynagrodzeń.

 

 • FINANSOWANIA INWESTYCJI

Mamy na myśli również projekty inwestycyjne dotowane z funduszy Unii Europejskiej. Kredyty inwestycyjne finansują przedsięwzięcia modernizacyjne i zwiększające majątek trwały przedsiębiorstwa- jego potencjał, poprzez zakup maszyn i urządzeń, linii technologicznych, środków transportu, nowych technologii.

 

 • FINANSOWANIA BUDOWY LUB ZAKUPU OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH

Oferujemy w tyk zakresie możliwość pozyskania środków na skredytowanie budowy lub zakupu takich obiektów jak: biura, hotele, kamienice, magazyny, hale produkcyjne itp.

 

 • FINANSOWANIA BUDOWNICTWA MIESZKANIOWEGO

Angażujemy się zarówno w projekty dużych firm deweloperskich jak i  małych, lokalnych deweloperów realizujących niewielkie projekty budownictwa mieszkaniowego na sprzedaż. Obsługujemy również Spółdzielnie Mieszkaniowe.

 

 • REFINANSOWANIA OBECNEGO ZADŁUŻENIA FIRMY

Po przeanalizowaniu struktury zadłużenia Klienta jego przyszłych potrzeb i oczekiwań szukamy optymalnych rozwiązań, np. zwiększenia kwoty kredytu, wydłużenia okresu kredytowania, przewalutowania, obniżenia oprocentowania, zmiany formy finansowania, konsolidacji zadłużeń, itp.

 

 • FINANSOWANIA DOWOLNEGO CELU

Pomagamy skutecznie uwolnić środki finansowe „zamrożone” w nieruchomościach będących w posiadaniu firmy jak również będących w prywatnym posiadaniu właścicieli bądź wspólników.

 

 

 

PODEJMUJEMY SIĘ RÓWNIEŻ PROJEKTÓW NIESTANDARDOWYCH, TRUDNYCH, KTÓRE WCZEŚNIEJ NIE UZYSKAŁY POZYTYWNEJ AKCEPTACJI BANKÓW.

 

Analizując projekt jesteśmy w stanie w krótkim czasie dać odpowiedź czy uda nam się znaleźć rozwiązanie i zainteresować inną instytucję finansową do pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

 

Dzięki naszym kontaktom docieramy do osób decyzyjnych i staramy się merytorycznie zainteresować ich konkretnym projektem.

 

Bazując na doświadczeniu i kontaktach jesteśmy dobrze zorientowani, które z instytucji finansowych mogą być zainteresowane danym projektem, gdyż każda z nich ma swoje preferencje i szczególne kryteria, którymi się kieruje przy wyborze i akceptacji projektu.

 

 

 

Napisz do Nas!

 

 

 

NASZA KONKURENCYJNOSC WYNIKA Z TEGO, ŻE:

 


 • mamy dobrą orientację w ofercie instytucji finansowych, z wiodącymi utrzymujemy stałą współpracę,

 • znamy wymagania i procedury instytucji finansowych i potrafimy się w nich skutecznie poruszać,

 • negocjujemy warunki umów korzystniejsze od poziomu standardowego,


 • wspólnie analizujemy potrzeby firmy i organizujemy finansowanie tak, aby optymalnie spełnić oczekiwania 
  i możliwości Klienta,

 

 • dzięki naszej organizacji, doświadczeniu i kontaktom przez cały okres analizy i podejmowania decyzji dotyczących projektów naszych klientów mamy możliwości monitorowania przebiegu procesu, informowania klientów o aktualnym etapie rozpatrywania wniosku, wyjaśniania ewentualnych wątpliwości analityków i bezpośredniego kontaktu z osobami decyzyjnymi.

  DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NAMI MOŻECIE PAŃSTWO:


 

 • uniknąć biurokracji, zaoszczędzić czas i środki dzięki kompleksowej obsłudze,

 

 • uzyskać korzystne finansowanie bieżącego działania i rozwoju firmy,

 

 • zdobyć specjalistyczną i niestandardową wiedzę, którą chętnie przekazujemy w trakcie stałych kontaktów

 

 • zwiększyć konkurencyjność działania na rynku lokalnym, krajowym bądź Unii

     Europejskiej.

 

 

Napisz do Nas!

Porównaj, oferty

WIBOR / LIBOR

na dzień 2013-10-01
1m 3m 6m
WIBOR 3,51 4,17 4,32
LIBOR CHF 0,00 0,02 0,08
LIBOR USD 0,18 0,25 0,37
LIBOR EUR 0,09 0,16 0,26

KURSY WALUT

na dzień 2012-06-15
Kraj Waluta Śr. kurs
Kursy walut, Euro EUR UE 1 EUR 4,2925
Kursy walut, Dolar amerykański USD USA 1 USD 3,3971
Kursy walut, Frank szwajcarski CHF CH 1 CHF 3,5740
Kursy walut, Funt brytyjski GBP UK 1 GBP 5,2772
Kursy walut, Jen JPY JP 1 JPY 4,3039

INDEKSY

na dzień 2012-06-15
Nazwa Wycena Zm.
WIG 20 2233,38 1,16%
WIG 39738,60 1,15%
NASDAQ 2872,80 1,29%
SP 500 1342,84 1,03%
DAX 6229,41 1,48%
CAC 40 3087,62 1,82%